Darujte nevšední zážitek!

Jedinečně strávený čas je tím nejlepším dárkem! Překvapte své obchodní partnery či přátele dárkovým certifikátem TRITON Restaurantu. Darujte jim nezapomenutelný gastronomický zážitek v unikátním secesním interiéru naší restaurace. Poukaz na zvolenou částku Vám zašleme zdarma krásně zabalený až domů nebo si jej můžete vyzvednout osobně u nás.

Objednat Gourmet Certifikát

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

*

*

ZADAVATEL CERTIFIKÁTU (dárce)

*

*

*

PŘÍJEMCE CERTIFIKÁTU (obdarovaný)

POZNÁMKY

EXPEDIČNÍ ÚDAJE

(vyberte jednu z možností a dovyplňte údaje, včetně přesné adresy)


ÚHRADA CERTIFIKÁTU

(vyberte jednu z možností)

Certifikát bude vytištěn až po připsání částky na náš účet.

Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů poskytnutých klientem v souvislosti s objednávkou a nákupem služeb od společnosti ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 řídíme Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zákazník má po prokazatelné identifikaci právo na přístup, upravení, opravu a možnost odstranění údajů, které se ho týkají. Pokud si přejete uplatnit toto právo a obdržet informace, obraťte se prosím na společnost ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1.

Údaje označené (*) jsou povinné.

E-mail

Kurzy vaření s mistrem Tomášem Horákem

Přemýšlíte o dárku pro blízké a kamarády?

Kurzy vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře Tomáše Horáka  představují kulinářský zážitek plný neodolatelných a  nových  chutí, uvolněné atmosféry a překvapivých informací.  Na pár hodin z vás stanou kuchaři  a proniknete se do tajů moderní kuchyně.

Kurz vaření si u nás užijí všichni bez rozdílu, malí i velcí, začátečníci i pokročilí. Chcete pozvednout Vaši kuchařskou znalost na vyšší úroveň? Jste na správné adrese, nabízíme to nejlepší z celé České republiky.  

Nakoukněte s námi pod pokličku Moderní evropské kuchyně. Naučte se správně zpracovávat ryby a mořské plody, poznávat kvalitu masa a oslaďte si život domácími laskominami.

Kurzy vaření se skvěle hodí jako originální dárek pro Vaše blízké. Zpestřete jim narozeniny nezapomenutelným zážitkem ze světa moderní gastronomie plného překvapení.

Kurz je skvělým tipem na dárek pro kamarádku nebo maminku, tak i pro kuchaře profesionála. Naučíme Vás připravovat jako největší hvězdy  z gastronomického světa.

Počet účastníků: max. 6 lidí.

Cena kurzů vaření

  • Pro dospělé ... 3.590,- Kč
  • Pro děti (do 15 let) ... 2.990,- Kč
  • Foodstyling ... 3.800,- Kč
  • Vybrané kurzy ... 3.800,- Kč
  • Individuální kurz ... 3.500,- Kč
  • V ceně kurzu je zahrnuta i konzumace nápojů.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte:
e-mail: chef@adria.cz
tel.: +420 221 081 216
e-mail: marketing@adria.cz
tel.: +420 221 081 220