Sezónní nabídka

Kromě nabídky z jídelního lístku připravujeme pro naše hosty zpestření v podobě sezónních menu. Chceme, aby naši hosté mohli ochutnat jídla spjatá s určitým ročním obdobím, specifickým svátkem nebo si mohli prostě užít chuť jídel uvařených ze sezónních surovin vypěstovaných v roční době pro ně přirozené.

 

Všechna menu je možno zakoupit jako dárek svým blízkým ve formě dárkového GOURMET CERTIFIKÁTU. Čím potěšit ve světě, kdy všichni mají všechno? Příjemně strávený večer ve dvou u dobrého jídla a pití v jedinečném prostředí krápníkové jeskyně je stejně ten nejlepší dárek, kterým uděláte radost každému!

 


Sezónní menu
Sezónní menu

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Sezónní menu je založené na sezónních, tedy čerstvých surovinách. Díky tomu, že měly možnost dozrát v čase pro ně přirozeném, lépe chutnají a jsou i o po poznání kvalitnější. Pochutnejte si v každém ročním období na našem sezónním menu!

Více informací

L'Atelier Gourmet Menu • celoročně: ST-NE 17.00-23.00
L'Atelier Gourmet Menu

Gurmánské menu od šéfkuchaře Tomáše Horáka je promyšlené do každého detailu. Vína podtrhují zajímavou chuť jednotlivých chodů. Tolik nápadů, chutí a barev na jednom místě - v krápníkové restauraci v centru Prahy. Zveme Vás na gastronomický zážitek!

Cena: CZK 1960,-

Více informací

České MODERN ART Menu • Celoročně
České MODERN ART Menu

Tradiční suroviny české kuchyně připravené jinak a s lehkostí moderní kuchyně. Ta si hraje s kombinací různých chutí a nebojí se pracovat s nejnovější technologií. Ochutnejte české degustační menu od šéfkuchaře Tomáše Horáka, který posouvá tradiční českou kuchyni na novou úroveň.

Cena: CZK 1120,-

Více informací

Candlelight Menu • celoročně denně 17.00-23.00
Candlelight Menu

Romantická večeře při svíčkách v nezapomenutelné atmosféře secesní krápníkové jeskyně jistě potěší jako dárek k výročí svatby nebo i při jiné slavnostní chvíli pouze pro dva. Udělejte radost své drahé polovičce.

Cena: CZK 1500,-

Více informací

Chřestové dny • Květen 2018
Chřestové dny

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Vyberte si z naší nabídky chřestových pokrmů! Chřest je pro nás symbol příchodu teplejších dnů a pod taktovkou našeho šéfkuchaře se mění v chutnou ale zdravou lahůdku.

Více informací

Steaky & Saláty • Letní sezóna 2018
Steaky & Saláty

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Nejšťavnatější steaky okořeněné vlastními bylinkami vypěstovanými ve Františkánské zahradě. Sezónní čerstvé saláty - to pravé osvěžení pro horké letní dny.

Více informací

Dýňové menu • Září - říjen 2018
Dýňové menu

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Tak jednoduchá a přitom tááák dobrá, to jsou jídla z dýní. Dýně mají všechny možné barvy, tvary i velikosti, každá se hodí na něco a v kombinaci s dalšími podzimními surovinami úžasné. Zarezervujte si svůj stůl v Tritonu včas!

Více informací

Svatomartinské Menu • Listopad 2018
Svatomartinské Menu

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Přijede letos svatý Martin na bílém koni nebo přijde pěšky v zablácených botách? Tak či onak, my si pro něj připravíme posvícenskou svatomartinskou husu. S křupavou kůrčičkou, houbami a svatomartinským vínem. A vás zveme na tu slávu taky!

Více informací

Beaujolais Nouveau • listopad 2018
Beaujolais Nouveau

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Oslava svátku mladého vína. První láhve tohoto burgundského vína se otevírají tradičně třetí čtvrtek v listopadu. Přijďte s námi ochutnat nový ročník tohoto lehkého, svěžího vína - třeba v kombinaci s výběrem vynikajících sýrů…

Více informací

Ústřice na ledu • prosinec 2018
Ústřice na ledu

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Ne každý této pochoutce přijde na chuť hned napoprvé, ale ústřice chovali pro jejich výjimečnou chuť už staří Římané. Když už nenašli perlu, alespoň si pochutnali… Přijďte vyzkoušet, jaké účinky budou mít na vás… Podáváme na ledu se sektem.

Více informací

Štědrovečerní Menu • 24.12. 2018
Štědrovečerní Menu

Nechte tým našich kuchařů připravit pochoutky, které se na vašem stole neobjevují každý rok. K tomu všemu vůně čerstvě upečeného vánočního cukroví, doprovázející tóny piána, koledy a kouzelná atmosféra Vánoc v unikátním prostředí.

Cena: CZK 2 171,-

Více informací

Stáhnout jako .pdf

Svatoštěpánské Menu • 25.- 26.12. 2018
Svatoštěpánské Menu

Slavnostní menu na Boží hod vánoční a svatého Štěpána si dopřávají nejen věřící lidé. Je příjemné si po dnech plných příprav a shonu zajít na skvělé jídlo, do restaurace, kde čas plyne pomalu. Atmosféra krápníkové jeskyně a živá klavírní hudba vás svátečně naladí.

Cena: CZK 1 124 Kč,-

Více informací

Silvestr • 31. prosince 2018
Silvestr

Jako každý rok připravujeme oslavu s bohatým programem, tématickou výzdobou a humornými převleky. Samozřejmě nesmí chybět ani prohýbající se stoly a lehčí i ostřejší moky všech druhů a barev. Jaké bude v letošním roce téma večera?...

Cena: CZK 5 619,-

Více informací

Zobrazit fotogalerii

Stáhnout jako .pdf

Valentýnské menu • 10. - 14. února 2019
Valentýnské menu

Tato nabídka momentálne není k dispozici.

Romantická atmosféra, květina pro dámu a ty pravé pochoutky k události jako je svátek zamilovaných. Vaše večeře při svíčkách v nezapomenutelné atmosféře secesní krápníkové jeskyně jistě potěší. Udělejte radost své drahé polovičce. 14. února večer s živým pianem - jedinečná romantika!

Více informací

Stáhnout jako .pdf

Zpet Vytisknout tuto stránku Odesilani vzkazu a pozadavku Zpet na začatek stranky