Bio v Tritonu

Aktuální BIO menu (pdf)

Je známo, že hesla „zdravý životní styl“, „soulad s přírodou“, „tradice“, „BIO“ a „ekologie“ se v poslední době citují v naší společnosti čím dál častěji. Stále víc z nás se zamýšlí nad kvalitou své stravy a nad důsledky svého jednání na okolí a přírodu samotnou. Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout možnost volby a obohatili jsme naše –  již tak mimořádné menu – o nabídku jídel připravených ze surovin ekologického zemědělství

TRITON Restaurant je společností ryze českou, což je skutečnost, která je pro nás a pro řadu našich hostů velice atraktivní. Hosté totiž touží poznat jedinečnosti našich zvyků, kultury, tradic a v neposlední řadě naše typické české výrobky, tedy nejen sklo a bižuterii, ale také místní vína a jídla. Špičkový kuchaři TRITON restaurantu dokazují, že to nejsou jen prázdná slova a aktivně využívají svých dlouholetých zkušeností k  vytvoření nenapodobitelného BIO menu, které podle sezónnosti surovin pravidelně obměňují.

Pro TRITON Restaurant nejsou špičková kvalita a originalita jen slova, což Vám – hostům – dokazujeme nejen svým rozšířeným sortimentem, ale také velmi osobním pojetím našich  služeb.

A co vlastně znamená BIO?

BIO pokrm se neskládá pouze ze samého zrní, klíčků či zeleniny. BIO suroviny jsou úplně stejné jako suroviny konvenční, ať už se jedná o maso, brambory, pečivo, omáčky, ovoce nebo sladkosti. Hlavní rozdíl mezi nimi je,  že BIO pokrmy neobsahují barviva, pesticidy, nejsou geneticky upravované a chovaná zvířata žijí v řádných podmínkách. BIO suroviny jsou přírodní produkty, které jsou zpracovány ekologickým a šetrným způsobem, aby se zachovala jejich kvalita a udržely se v nich živiny. Zkrátka, aby i po úpravě, bylo jídlo co nejkvalitnější.

 


 

Zpet Vytisknout tuto stránku Odesilani vzkazu a pozadavku Zpet na začatek stranky
Bio v Tritonu - Restaurace Praha 1 Václavské náměstí TRITON Restaurant 1 Bio v Tritonu - Restaurace Praha 1 Václavské náměstí TRITON Restaurant 2 Bio v Tritonu - Restaurace Praha 1 Václavské náměstí TRITON Restaurant 3